HKQ04022N7C-E
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
HKQ04022N7C-E
Part Number : HKQ04022N7C-E
Manufacturer : TAIYO YUDEN
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : HKQ04022N7C-E.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : HKQ04022N7C-E More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: TAIYO YUDEN. Tanssion is one of the Distributors. Wide range of applications.
Height : 220 µm
Min Width : 180 µm
Max Length : 420 µm
Current Rating : 260 mA
Self Resonant Frequency : 8.2 GHz
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Fixed Inductors
Qty : 686 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Motor drives Enterprise projectors
Max Width : 220 µm
Inductance : 2.7 nH
Min Length : 380 µm
DC Resistance (DCR) : 300 mΩ